Білоус В’ячеслав Васильович - директор Новозбур’ївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Голопристанського району Херсонської області.

/Files/images/Директор.jpg

Народився 31 жовтня 1954 року у селі Малі Копані Голопристанського району Херсонськійобласті. В 1980 році закінчив Херсонський державний педагогічний інститут ім. Н.К.Крупської за спеціальністю вчитель загальнотехнічних дисциплін та праці. Після закінчення інституту призначений на посаду керівника гуртків Голопристанської районної станції юних техніків, яка тільки відкривалася.

З 1985 року працював директором станції юних техніків, де під його керівництвом почала розвиватися мережа технічних гуртків для школярів району.

Рух юних техніків в районі почав набувати популярності серед учнівської молоді.

Головною метою в роботі Білоуса В.В. стало залучення професійних кадрів для проведення гурткової роботи в районі та створення потужної матеріально-технічної бази гуртків.

Головним досягненням його роботи була побудова в 1987 році єдиного в області картодрому для проведення змагань з картингу, відкриття колективних радіостанцій та розширення їх у школах району.

Як результат роботи Білоуса В.В.: заклад починає займати призові місця по рейтингу в області та республіці з технічної творчості.

В 1996 році переведений на посаду заступника голови районної державної адміністрації з гуманітарних питань.

З 1999 року працює на посаді директора Новозбур’ївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

Головним завданням в його роботі стає підбір педагогічних кадрів та створення колективу однодумців.

В 2001 році на базі комбінату створюється перший в районі комп’ютерний клас, відкриваються нові кабінети, лабораторії в чотирьох населених пунктах району для задоволення потреб школярів району у професійній освіті.

Удосконалюється навчально-матеріальна база кабінетів, лабораторій з професійної підготовки водіїв транспортних засобів, продавців та швачок згідно державних вимог професійної освіти.

В 2008-2009 році проведена велика робота по газифікації комбінату.

Робота Білоус В.В. характеризується відкритою співпрацею з колегами закладу, області, України та за її межами.

За ініціативи директора в навчальному процесі активно використовуються інноваційно – інформаційні технології, що дають учням змогу знайомитись із системами управління, авто-матизованим обладнанням, системами автомати-зованого проектування, автоматизацією в ви-робничій та інших сферах діяльності.

Відмінник освіти України 1996 року.

Нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

Кiлькiсть переглядiв: 148

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.